COPART

Auta Osobowe

Auta Osobowe

Klasyki

Klasyki

SUV, 4x4

SUV, 4x4

Minivan

Minivan

Pickup trucks

Pickup trucks

Kempingowe RV

Kempingowe RV

Start : Jak kupować > Pojazdy używane z USA

Pojazdy używane z USA

  Procedura kupna samochodu używanego różni się od kupna samochodu nowego. Zakupu dokonujemy poprzez zamknięte dla publiczności aukcje samochodowe zrzeszone w systemie Mannheim oraz innych podobnych domach aukcyjnych. Każdorazowo przed zakupem otrzymujemy z aukcji raport z inspekcji samochodu, opisujący wszelkie uszkodzenia zewnętrzne i mechaniczne oraz określający zużycie samochodu, a nawet jego opon.
  Firma nasza nie nabywa samochodów na publicznych aukcjach typu Ebay ani od osób prywatnych z powodu zbyt wysokich cen i zbyt dużego ryzyka. Na licytacjach typu Manheim zdarzają się liczne przypadki sprzedaży na aukcjach prawie nowych samochodów z bardzo niskim przebiegiem w cenie niższej od ceny identycznego nowego auta o kilka tysięcy USD. Są to na ogół samochody demonstracyjne i pokazowe. Uwzględniając brak konieczności zapłaty podatku sales tax, oszczędności mogą wynosić nawet 30% wartości samochodu. Samochody te nadal objęte są kilkuletnia (3-10 lat) gwarancją producenta na warunkach określonych na rynek amerykański. Kupno samochodów uszkodzonych jest podobne do zakupu samochodu używanego. Samochody takie kupujemy na specjalizujących się w tej kategorii pojazdów Aukcjach. Wszystkie samochody uszkodzone sprzedawane są bez gwarancji.

Obecnie w Europie działamy jako jedyny autoryzowany sprzedający aukcji Copart. Zarejestrowani klienci mogą bezpośrednio dokonać zakupu na aukcji. Po zarejestrowaniu otrzymują login i hasło, pozwalające im na: licytowanie i kupowanie pojazdów. Więcej o aukcjach na www.Copart.com w dziale: Instrukcja obsługi.
Poniżej znajdują się pojazdy z aukcji. Niektóre z nich zostały już przez nas zakupione i są już sprowadzone lub są w trakcie dostawy. Wszystko na temat kosztów i procedur związanych z importem znajdziesz w sekcji "Jak kupować"

USAW USA każdego dnia miliony różnych pojazdów oferowane są na sprzedaż. Tworzy to ogromną konkurencję cenową, a w rezultacie daje najniższe w świecie ceny za nowe lub używane auta. Ceny są dużo niższe niż np. w Europie. Poniżej przedstawiamy linki do największych amerykańskich stron internetowych informujących o cenach wszelkich pojazdów z rynku USA. W miejscu gdzie w wyszukiwarkach wymagany jest zip code = kod adresowy można wpisać np. 33311, a obok zaznaczyć ,,any distance''.


Poniżej przedstawiamy Państwu kilka największych portali z USA oferujących możliwość zakupu samochodu z opcją Kup Teraz. Sprzedający pojazd ustala określoną cenę i zgadza się sprzedać swój pojazd od razu .

Portal Ebaymotors posiada dodatkowo opcję licytacji. Jeśli jednak zależy Ci na czasie i chcesz kupić pojazd natychmiast za konkretną kwotę, możesz skorzystać z opcji Kup Teraz.

Aby wziąć udział w licytacjach trzeba posiadac login i hasło lub skorzystać z naszego pośrednictwa.

Exporterzy używanych pojazdów płacą wskazaną cene netto bez doliczania stanowych podatków tzw sales tax.


www.ebay.com

eBay jeste największym na świecie sklepem internetowym. Możesz tutaj zakupić auta, ciężarówki, części samochodowe, motocykle a także łodzie na wielu aukcjach internetowych.


www.autotrader.com

W serwisie Autotrader znajdziecie Państwo samochody nowe oraz używane na sprzedaż. Przy ilości ponad 3 milionów aut z łatwością znajdziesz dla siebie nowy pojazd.


www.cars.com

 

Cars.com ma w swej ofercie około 2,6 miliona aut nowych i używanych. Portal posiada prosty system nawigacji, który sprawi, że w krótki czasie znajdziesz pojazd jakiego szukasz.

 

CopartMobile.com

Copart mobile

Toolbox

Currency Exchange  Buy car from american time zones

Motocykle

Motocykle

ATV

Motocykle

Dostawcze

Dostawcze

Przemysłowe

Przemysłowe

Łodzie

Łodzie