COPART

Auta Osobowe

Auta Osobowe

Klasyki

Klasyki

SUV, 4x4

SUV, 4x4

Minivan

Minivan

Pickup trucks

Pickup trucks

Kempingowe RV

Kempingowe RV

Start : Jak kupować > Pojazdy nowe z USA

Pojazdy nowe z USA

   Pomagamy w zakupie najnowszych modeli samochodów z USA w możliwie najniższych cenach. Jako dealer i eksporter mamy możliwość zakupu fabrycznie nowych aut w niższych cenach od dealerów wybranej marki lub z Aukcji gdzie nowe oraz prawie nowe samochody sprzedawane są w cenach hurtowych, znacznie niższych od tych sugerowanych przez producentów. Aktualnie dostępne są już auta nowe określane MY 2014 co oznacza z roku modelowego 2014. Uwaga, już  latem 2013 roku mamy w ofercie auta używane z roku modelowego 2014. Auta nawet minimalnie używane możemy kupować na eksport bez doliczania podatku ,,sales tax'' .
Po wybraniu strony internetowej producenta pojazdów i po wyborze modelu, koloru oraz wyposażenia automatycznie pokaże się nam cena zakupu netto.
  Do nowych pojazdów doliczany jest lokalny podatek stanowy tzw. sales tax w wysokości 6-10% w zależności od Stanu w którym dokonano zakupu. Wielu europejskich producentów samochodów na rynku amerykańskim nie zezwala na bezpośredni eksport nowych samochodów z USA, ponieważ obawiają się konkurencji z niskimi cenami samochodów w USA. Jedynym legalnym sposobem obejścia tego zakazu jest zarejestrowanie samochodu w USA na osobę fizyczną lub firmę, na przykład na lokalnego dealera. Auto zarejestrowane, nawet bez przebiegu, zmieniając swój status na mocy nowych przepisów lokalnych w zakresie wykorzystania, może legalnie opuścić USA.W takim przypadku trzeba zapłacić w USA podatek stanowy, od sprzedaży. Podatek ten nazywa się podatkiem od sprzedaży i jest obowiązkowy tak jak VAT w Europie i nie podlega zwrotowi. Następnym zadaniem jest zorganizowanie ubezpieczonego transportu do najbliższego portu na wschodnim wybrzeżu USA: Nowy Jork i Miami, ponieważ wysyłka z tych portów do Europy jest najtańsza i najszybsza. Po odprawie celnej w USA organizujemy fracht do portu wybranego przez nabywcę. Po dokonaniu opłat za należności celne i podatkowe samochód jest transportowany do miejsca przeznaczenia. Tytuł prawny do pojazdu, dowód zakupu, dokumenty przewozowe, celne i podatkowe oraz dokument potwierdzający przegląd stacji kontroli pojazdów to prawie wszystkie dokumenty potrzebne do zarejestrowania samochodu.
   W ciągu 4-6 tygodni jesteśmy w stanie dostarczyć zakupiony pojazd. Więcej na temat kosztów i procedur związanych z importem napisaliśmy w dziale "Jak kupować"

 

Oficjalne strony internetowe producentów samochodów:

 

 • Strony internetowe producentów
 • CopartMobile.com

  Copart mobile

  Toolbox

  Currency Exchange  Buy car from american time zones

  Motocykle

  Motocykle

  ATV

  Motocykle

  Dostawcze

  Dostawcze

  Przemysłowe

  Przemysłowe

  Łodzie

  Łodzie