COPART

Auta Osobowe

Auta Osobowe

Klasyki

Klasyki

SUV, 4x4

SUV, 4x4

Minivan

Minivan

Pickup trucks

Pickup trucks

Kempingowe RV

Kempingowe RV

Start : Auto części > Dostawy

Dostawy i opłaty

Organizujemy :

  • Wysyłki samochodów, motocykli, łodzi oraz części samochodowych.
  • Konsolidacje lotniczego cargo.
  • Wysyłki zakupów dokonanych w internecie.
  • Wysyłki wszelkich nietypowych pojazdów.

Kontener otwarty


Przesyłki kontenerowe zajmują przeważnie od 3 do 8 tygodni. Wliczony jest w to czas transportu oraz odpraw celnych po obydwu stronach oceanu.


Lotnicze przesyłki kurierskie docierają do odbiorcy w Polsce w okresie do 7-10 dni roboczych. Głównie są to części samochodowe.

PayPal
Do płatności za usługi internetowe polecamy jeden z najbezpieczniejszych na świecie systemów transakcji internetowych PayPal.. PayPal zapewnia bezpieczeństwo milionom użytkowników internetu na całym świecie.

Każda przesyłka wkraczająca na teren RP podlega odprawie celnej dokonywanej przez Urząd Celny. Zwolnione z opłat celnych są tylko przesyłki o charakterze upominkowym, których wartość nie przekracza 150 euro.
Pytania związane ze szczegółowymi przepisami celnymi w swoim kraju prosimy kierować do Urzędów Celnych lub agencji celnych. Przesyłki o większej wartości w świetle Prawa Celnego są zatrzymywane przez Urząd Celny do indywidualnej odprawy.

Naszym klientom zapewniamy konkurencyjne ceny, niezawodną obsługę, jak również przystępne koszty ubezpieczenia cargo. Paczki wysłane przez nas zaraz po ich odprawie celnej w Polsce mają nadawane numery UPS i rozsyłane są do zamawiających.

Korzystamy z serwisu renomowanych przewoźników morskich: Evergreen, CMA, MSC, ZIM, Happag Loyd i lotniczych: LOT, SAS, Lufthansa, Austrian Air, CSA i wielu innych. Możemy zorganizować przewóz kontenera lub paczki do każdego miejsca. Oferujemy szybkie cargo lotnicze na cały świat.

Zainteresowanych korzystaniem z naszych usług prosimy o kontakt e-mailowy info@carpaka.com .
Przesyłki kurierskie wysłane przez nas doręczane są w Polsce przez UPS Polska.
UPS Polska posiada jeden z największych systemów nocnego transportu wahadłowego obsługiwany przez ciężarówki o masie od 6 do 40 ton przewożące przesyłki na 24 trasach. Co noc ponad 40 tysięcy przesyłek dociera do wszystkich oddziałów UPS Polska. Można w każdej chwili sprawdzić, stan doręczenia swojej paczki.

Laweta 1Nasza firma nie ułatwia omijania odprawy celnej. Po informacje związane z przepisami celnymi RP proszę o kontakt z Urzędem Celnym lub agencją celną. Wiele przesyłek jest zatrzymywanych przez Urząd Celny ponieważ opis zawartości lub wartość celna nie są zgodne z prawdą. Urząd Celny wymaga dokładnej informacji na ten temat. 

 

CopartMobile.com

Copart mobile

Toolbox

Currency Exchange  Buy car from american time zones

Motocykle

Motocykle

ATV

Motocykle

Dostawcze

Dostawcze

Przemysłowe

Przemysłowe

Łodzie

Łodzie